Mobil Askeri Konteyner

Askeri konaklama ihtiyaçlarının karşılanması, acil durumlarda stratejik noktaların oluşturulması için üretilen konteyner modelimiz, hızı, pratikliği ve kalitesiyle tercih edilmektedir.

Mobil Askeri Konteyner

Yüksek üretim teknolojisi ile imal edilen mobil askeri konteynerler, seri üretimi ve kullanışılı yapısıyla tüm kötü arazi koşullarına uyum sağlar. Gerek tatbikatlar için, gerekse operasyonlar için bir çok alanda kullanılabilir.

Firmamız askeri kamp ve 100 kişilik askeri personel yemekhane olmak üzere entegre kamp tesislerinden oluşan sistemin yapısı alüminyum, çelik konteyner ve şişme çadırlardan oluşmaktadır. Sistemi oluşturan tüm üniteler, yine proje kapsamında tedarik edilen, taktik tekerlekli araçlarla hizmet yerlerine taşınmaktadır.

IMC askeri tip konetynerlar, standart ebatların yanı sıra tek katlı veya üç kata kadar özel projelerde dizayn edilebilir. Araç üzeri taşımaya uygun ölçülerde, mobil konteyner üretimi de yapılmaktadır.

Kara kuvvetleri, hava kuvvetleri ve deniz kuvvetleri komutanlıkları ile bağlı birliklerin tüm yapı ihtiyaçlarına özel projelerde üretim yapılmaktadır. Askeriyede ihtiyaç duyulan her alanda, depolama, yatakhane, banyo, tuvalet, wc, yemekhane, haberleşme, vb.. tam donanımlı, özel tasarım konteyner modellirimiz üretilmektedir.


Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp