Treyler Üstü Çözümler

Çeki demirine bağlanarak kolayca taşınabilen, römorklu olarak imal edilen konteynerler çeşitli alanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Askeri alanlarda yerleşim ve gezici komuta karavanı olarak kullanılabilir. Çeşitli malzeme ve atıkların depolandığı ve kolayca taşınabildiği konteynerler olarak da işlem görür.

Treyler Üstü Çözümler

Aynı zamanda avcılar, dağcılar, balıkçılar, vb. kamp alanlarında hobi amaçlı da kullanılabilir. Ürünümüz hangi alanda kullanılacaksa ona göre iç dizaynı yapılır. Emniyet açısından yere sabit şasesi ile birlikte kullanımı bulunmaktadır. Çeşitli kalınlıklarda bulunan dört adet kilidi ile güvenli bir yapıdadır. Şasi U ya da I şekillerinde olabilmektedir. Römorklarımızın sac kısmı en az EN 10025-2 standardının S355JR kalitesinde üretilmektedir. Konteynerleriniz römork üzerine twistlock kilit sistemiyle sabitlenmektedir. Wabco EBS fren sistemi sayesinde konteynerleriniz güven içinde taşımaktadır.

Taşıma kapasitesi 24 ton olan konteynerlarımızın tamamı olası kar yükü, rüzgar yükü, deprem riski ve tüm iklim koşulları göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. Ürünümüzü aracınızın çeki demirine bağlayarak çekebilirsiniz. Ürünümüz karayolları taşıma yönetmeliğine uygundur. Gerekli ruhsat evrakları müşteriye aittir. Frenli ve frensiz olarak üretimlerimiz vardır.


Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp