Offshore ISO Yük Konteynerleri

Güvenli taşımacılığın uluslararası boyuttaki en önemli unsurlarından olan ISO offshore yük konteynerleri, geniş çaplı kullanım alanına sahiptir. Geniş iç hacmi, yüksek kapasitesi, dayanıklı ve korunaklı yapısı sayesinde ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza eder.

Offshore ISO Yük Konteynerleri

Konteyner, uluslarası standartlara sahip taşımacılık sistemi içinde verimli, güvenli ve hasarsız bir şekilde malzeme taşıması için üretilmiş, yeniden kullanılabilir çelik kutu şeklinde yapılardır. Offshore konteynerler deniz üzerindeki uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Bunlar yapay adalar ya da platformlar üzerine yerleştirilmektedir. Bu nedenle bazı özel kurallara ve yasal yükümlülüklere tabidir.

Uluslararası taşımacılık normlarına uygun bir yapıyı temsil eden ISO yük konteyner, özellikle kara yolu ve gemi taşımacılığı sisteminin en önemli parçalarından biridir. İthalat ve ihracat gibi ekonomik parametreleri yakından ilgilendiren sistemlerin, elbette ki güvenli ve dayanıklı metotlarla gerçekleşmesi büyük önem taşıyor.

Sevk edilecek ürün tipine veya bunlardan ihtiyaç duyulan özel hizmetlere bağlı olarak, konteyner üniteleri boyut, yapı, malzeme, inşaat vb. açısından değişiklik gösterebilir. Günümüzde her türlü ihtiyacın karşılanması için çeşitli tiplerde yük konteynerleri kullanılmaktadır. Üretmiş olduğumuz offshore konteynerler, sivil ve askeri gereksinimleri karşılayan ve güvertelerde kullanılan gemicilik çözümleridir.

Tüm konteyner ürünlerimiz BS EN 12079-2:2006 standardına göre yapılmaktadır. ISO 10 feet, 20 feet, 40 feet ve high cube imalatımız mevcuttur.

Yük konteyner modelleri iki  şekilde çağırılır. Genellikle piyasada 20 lik ve 40 lık konteyner olarak adlandırılır.  20 lik ve 40 lık konteyner  20 feet ve 40 feet den gelmekte olup , 20 dc ( dry container ) 40 dc ( dry container ) olarak denizcilik camiasında yazılır. Başlıca konteyner türleri 20′ DC, 40′ DC, 20 FT, 40 FT, 20′ high cube, 40′ high cube, 20′ reefer ve 40′ reefer yük konteyner diye adlandırılır.

ISO 10 feet acil afet ve kompakt her alanda kullanılabilir.

ISO 20 feet kargo konteynerlerimiz deniz, hava ve kara taşımacılığında kullanılmaktadır.

ISO 40 feet acil afet ve kompakt her alanda kullanılabilir.


Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp