Konteyner Jeneratör Kabini

ISO standartlarında ürettiğimiz jeneratör konteyner kabinlerimiz ile, fabrikanızın ihtiyaç duyduğu elektriği sağlayan jeneratörü, daha güvenli ve korunaklı muhafaza edebilirsiniz. İstenilen ölçülerde, yüksek teknoloji ve hammadde ile ürettiğimiz jeneratör konteynerleri, her türlü iklim koşullarına uygun olarak tasarlanır.

Konteyner Jeneratör Kabini

Konteynerler, çeşitli alanlarda kullanılmak ve kolaylık sağlamak amacıyla imal edilir. Büyük çaplı, endüstriyel ve çeşitli sahalarda kullanılan jeneratörlerin korunması da özel olarak imal edilen konteynerler tarafından sağlanır. Ses ve ısı yalıtımı sayesinde hem çevre gürültüsünden korunursunuz hemde jeneratörünüzün ısısını muhafaza altına alarak kesintisiz aynı performansta çalışmasını sağlarsınız.

Teknik şartnamenize uygun kapı giriş çıkışı, elektrik hatlarının muhafazası, yangına karşı koruma önlemi, benzin ve dizel dumanının çalışma esnasında dışarı tahliyesine uygun havalandırma imkanı ile sizlerin kullanımına en uygun jeneratör konteynerlerini imal etmekteyiz. Ürettiğimiz jeneratör konteynerleri 220 TON yük taşıma kapasitesi ile sizlere en güçlü korumayı sağlayan jeneratör konteynerleridir.

IMC Grup jeneratör konteynerde elektrik tesisatı giriş ve çıkışları kaliteli malzeme kullanımıyla özenle yapılmaktadır. Jeneratör konteynerinde cihazın zarar görmemesi için özel havalandırma menfezleri yapılmaktadır. Yılların tecrübe ve deneyimiyle üretilen jeneratör konteynerlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.


Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp