Mobil Askeri Hastane

Savaş ve acil durum gerektiren bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanan Mobil Askeri Hastane, ameliyathane, yoğun bakım üniteleri ve her türlü tıbbi ekipman ile hasta ve yaralılara hızlı müdahale etmek için kullanılır.

Mobil Askeri Hastane

Seyyar ve modüler yapıda üretimimiz mevcuttur. Sağlık hizmetlerinin yetersiz olduğu her türlü arazi ortamına hızlıca kurulumu gerçekleştirilir. Genişleyebilir konteyner yapısı sayesinde ihtiyaç halinde daha geniş bir ortam sağlanır. Hızlı kurulum ve kolay nakliye edilebilmeleri özelliğiyle her türlü arazi koşullarına kolayca konumlandırılabilir.

Mobil Askeri Hastaneler özellikle askeri alanlarda sahrada fayda elde etmek amacı ile tasarlanmıştır. Askeri tesisler, Belediyeler, Kırsal alanlar, Sivil afet kuruluşları veya buna benzer alanların haricinde küçük yerleşim bölgelerinde de bina olmaksızın halkın klinik ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte donatılmıştır. Standart özelliklere sahip olan modeller ihtiyaca bağlı olarak daha fazla tıbbi ekipman ile opsiyon olarakta sunulabilir.

Kullanıcının talebine bağlı olarak alternatifler geliştirebiliriz, istenilen ekipman veya teçhizatları da opsiyonel olarak arttırabiliriz. Seyyar acil veya yoğun bakım üniteleri de geliştirilebilir. Bu ürün sağlam bir yapıya sahiptir bu sebeple nakliye aşamasında zarar görmez, istediğiniz bölgeye sevk edilerek personel dahilinde hemen kullanıma hazır haldedir.

Askeri mobil hastane, modüler iso standartlarında yük konteynerlerinden oluşmaktadır. Konteynerlerin imalatında kullanılan çelik sac ve yapı elemanları istek halinde uluslararası standartlarında kurşun geçirmez sac kullanılmasıyla zırhlı mobil hastane olarak üretilebilir.

Firmamız bünyesinde imal edilen mobil hastaneler her türlü arazi ve olumsuz koşullara uygun olarak tasarlanmıştır. 1+1-10-30-50-100 ve 150 kapasiteli askeri tip mobil hastane üretimimiz mevcuttur.

Askeri Tip Mobil Hastane Özellikleri

  • - Destek üniteleri (su deposu, jeneratör)
  • - İletişim altyapısı
  • - Uydu sistemi
  • - Işıklandırma, ısınma, havalandırma
  • - Tam donanımlı laboratuvar, eczane, radyoloji ve triyaj
  • - Genişleyebilir konteyner (ameliyathane)
  • - Genişleyebilir konteyner (4 yataklı yoğun bakım)
  • - 1+1, 10, 30, 50, 100, 150 yataklı hasta yatakhanesi

Bu Konuyla İlgili Görseller

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında Whatsapp'tan bize yazabilir ve hızlı destek alabilirsiniz.

Whatsapp